ASSAJOS FESTIVAL DE NADAL

ASSAJOS FESTIVAL DE DANSA
Assajos Teatre (mitja hora de duració) Classes Escola Avinguda 300 (Al seu horari habitual)
Dilluns 14 desembre Dilluns 14 desembre
Hora Classe Professor/a Hora Classe Professor/a
16:45 B. Elliot Empar 16:45 Anna Maleras Betsa
17:15 Anna Pavlova Marta 17:45 Mary Poppins Empar
17:45 Vanoye Aikens Meritxell 17:45 La bella i la bèstia Gloria
18:15 Tamara Rojo Marta 18:45 Bob Fosse Empar
18:45 Carl Paris Meritxell 18:45 Jerome Robbins Gloria
19:15 Victor Ullate Miriam 19:45 Matt Mattox Gloria
19:45 Baryshnikov Miriam 19:45 Eva la Yerbabuena Fede
20:15 Sidi Larbi Meritxell 21:00 Katherine Dunham Meritxell
20:45 Cecchetti Miriam 21:00 Ginger Rogers Empar
Assajos Teatre (mitja hora de duració) Classes Escola Avinguda 300 (Al seu horari habitual)
Dimarts 15 desembre Dimarts 15 desembre
Hora Classe Professor/a Hora Classe Professor/a
16:45 Giselle Betsa
17:15 José Martinez Marta 16:45 Coppelia Meritxell
17:45 Quixot Meritxell 17:45 Carolyn Carlsson Betsa
18:15 Cats Empar 17:45 Vaganova Marta
18:45 J. Killian Meritxell 18:45 Twyla Tharp Betsa
19:15 Bruce Taylor Empar 18:45 M. Fonteyn Marta
19:45 Pina Bausch Meritxell 21:00 Liza Minelli Meritxell
20:15 La Argentinita Fede
20:45 Ana Laguna Betsa
21:15 Nacho Duato Betsa Classes Teatre Plaza A L’AULA i horari habitual)
21:45 C. Hoyos Fede 17:30   Ventafocs     Empar
Assajos Teatre (mitja hora de duració) Classes Escola Avinguda 300 (Al seu horari habitual)
Dimecres 16 desembre Dimecres 16 desembre
Hora Classe Professor/a Hora Classe Professor/a
16:45 Billy Elliot Empar 16:45 Anna Pavlova Marta
17:15 A. Maleras Betsa 17:45 V. Aykens Meritxell
17:45 M. Poppins Empar 17:45 Tamara Rojo Marta
18:15 Manuela Vargas Fede 18:45 Carl Paris Meritxell
18:45 Jerome Robbins Gloria 18:45 Salah Jesús
19:15 Bob Fosse Empar 19:45 Eva la Yerbabuena Fede
19:45 Victor Ullate Miriam 19:45 Tight Eyez Jesús
20:15 Matt Mattox Gloria 20:45 Lyle Beniga Jesús
20:45 Barysnhikov Miriam 21:00 Ginger Rogers Empar
21:15 Sidi Larbi Meritxell 21:00 Katherine Dunham Meritxell
21:45 Cecchetti Miriam
Classes Teatre Plaza A L’AULA i horari habitual)
17:45    Bella i Bèstia      Glòria Sardà
Assajos Teatre (mitja hora de duració) Classes Escola Avinguda 300 (Al seu horari habitual)
Dijous 17 desembre Dijous 17 desembre
Hora Classe Professor/a Hora Classe Professor/a
16:45 Giselle Betsa 16:45 Coppelia Meritxell
17:15 Jose Martinez Marta 17:30 Ventafocs Empar
17:45 Carolyn Carlsson Betsa 17:45 Quixot Meritxell
18:15 Vaganova Marta 18:30 Cats Empar
18:45 Twyla Tharp Betsa 18.45 Jiry Killian Meritxell
19:15 M. Fonteyn Marta 19:45 Pina Bausch Meritxell
19:45 La Argentinita Fede 19:30 Bruce Taylor Empar
20:15 Ana Laguna Betsa 21:00 Liza Minelli Meritxell
20:45 C. Hoyos Fede
21:15 Nacho Duato Betsa
Assajos Teatre (mitja hora de duració) Classes Escola Avinguda 300 (Al seu horari habitual)
Divendres 18 desembre Divendres 18 desembre
Hora Classe Professor/a Hora Classe Professor/a
18:15 Victor Ullate Miriam 17:45 Dalcroze Gloria Valle
18:45 Salah Jesús 17:45 A. Gades Fede
19:15 Manuela Vargas Fede 20:15 Rocío Molina Fede
19:45 Baryshnikov Miriam
20:15 Tight Eyez Jesús
20:45 Lyle Beniga Jesús
21:15 Cecchetti Miriam

Check Also

Comencem amb el període de preinscripcions i matriculació de l’Escola municipal de Dansa

El procés de preinscripció s’inicia amb la sol·licitud i finalitza amb la publicació de les ...